Združenie elektro predajcov z celého Slovenska, združujúce práve Vašich domácich elektro predajcov, ktorí sú Vám najbližšie.

Elektro predajcovia zo zruženia HOME elektro Vám vždy poskytnú osobný prístup, ochotu priateľa, sú tu pre Vás i v dobrých i v zlých časoch, jednoducho vždy keď potrebujete.

Nákupom u elektro predajcu  združenia HOME ELEKTRO s.r.o., podporujete svoj vlastný región.

 

Pracovná a eventová agentúra poskytujúca predovšetkým sprostredkovanie práce a brigád v zahraničí a organizovanie kultúrnych a športových eventov na Slovensku i zahraničí.

Ako pracovná agentúra ponúka dlhodobú prácu i sezónne brigády v zahraničí pre študentov najmä v oblasti cestovného ruchu. Ako eventová agentúra ponúka organizovanie kultúrnych a športových eventov na Slovensku i zahraničí.  Pre firmy organizuje firemné akcie, športové dni, teambuilding a iné eventy rôzneho druhu. Pre deti pripraví detské eventy, narodeninové oslavy, detské party a iné animačné programy

Firma ponúkajúca široký sortiment komoditných plastov (polyolefínov), technických plastov, aditív, farebných koncentrátov ale aj moderné riešenie financovania vstupného materiálu.
Občianske združenie NEANDERTAL ochráncov svetoznámeho náleziska pravekého človeka (Homo Neanderthalensis) na lokalite Hrádok v intraviláne obce Gánovce.

Je to otvorené združenie pre každú fyzickú aj právnicku osobu, ktorá prejaví ochotu spolupracovať a pomáhať.

Vyrobené a spravované web stránky našou spoločnosťou.

WWW - NOVIDEA, s.r.o , POPRAD  

JN Optik Poprad a Svit 

KP shop s.r.o. 

Web stránka predajne SORA ELEKTRO GELNICA 

Peter Srnka - Elektro - Služba Hlohovec 

Stolárstvo Štefan Kendra 

GeoparkGanovce.sk 

<<
>>

EKOBIT consulting, s.r.o.

Veterná 430/14
058 01 Gánovce - Filice
 

Telefón:
+421 905 292 410