Vyrábame web stránky na mieru

Predchádzajúci článok: Spájame všetko čo sa spojiť dá
Vyrábame web stránky na mieru

Naš publikačný systém KIPSEC je od základu tvorený tak aby bol tvárny a prispôsobivý,tak aby sme riešenia v ňom vyrobené vedeli realizovať aj na tých najmenej očakávaných miestach, tak aby web stránka bola na mieru.

Rovnako ako možno vidieť na fotografii z Monaka, keď bolo potrebné umiestniť lampu na ťažko dostupné miesto skaly útesu, tak ju tam umiestnili a slúži, rovnako i nás keď oslovíte so žiadosťou o výrobu riešenia na mieru pre vás na internete či intranete, náš tvárny systém prispôsobíme či dopracujeme v relatívne krátkom čase tak, aby riešenie ktoré potrebujete bolo vyrobéné a prevádzkované k vašej plnej spokojnosti.

Každému zákazníkovi sa rozhodne budeme snažiť maximálne vyhovieť a vyrobíme mu www stránku na mieru

  • či to bude väčšie združenie ako napríklad web stránka združenia elektro predajcov HOME elektro
  • alebo to bude menšia www stránka akými sú napríklad web stránka elektro predajcu zo Starej Ľubovne TAMATEX.sk, www stránka elektro predajcu z Gelnice SORAELEKTRO.sk
  • alebo rozsiahly portál napríklad z oblasti cestovného ruch, akým je VIVA-SLOVAKIA.sk -  - portál  určený všetkým, ktorí obľubujú aktívnu dovolenku s bohatým animačným programom.

Príkladov je veľa, naša internetová stránka je hlavne o tom aby si zákazník dobre vedel predstaviť na konkrétnych príkladoch naše možnosti i schopnosti pri výrobe a správe internetových stránok. Ak aj niekde na našj web stránke nenájdete riešenie obdobné tomu čo by ste potrebovali, netreba sa báť, treba nás kontaktovať a garantujeme vám, že nájdeme riešenie vašej požiadavky, vášho problému.

Vyrobené a spravované web stránky našou spoločnosťou.

WWW - NOVIDEA, s.r.o , POPRAD  

JN Optik Poprad a Svit 

KP shop s.r.o. 

Web stránka predajne SORA ELEKTRO GELNICA 

Peter Srnka - Elektro - Služba Hlohovec 

Stolárstvo Štefan Kendra 

GeoparkGanovce.sk 

<<
>>

EKOBIT consulting, s.r.o.

Veterná 430/14
058 01 Gánovce - Filice
 

Telefón:
+421 905 292 410