Internetové stránky pre každého

Predchádzajúci článok: Reálne sľuby
Internetové stránky pre každého

Nie je dôležité kedy na internete začnete. Internetové stránky od nás sú vhodné rovnako pre zabehnuté firmy či organizácie ako aj pre novovzniknuté subjekty. Ak primárnu vlastnosť systému - zdieľania nevyužijete hneď, časom ju oceníte určite.

Obráťte sa na nás s dôverou ak ešte nemáte žiadnu internetovú stránku, ale rovnako aj keď už svoju internetovú stránku máte. Za opýtanie nič nedáte a možno zistíte, že sa všeličo da robiť ináč, že na vašej internetovej stránke toho môže byť ešte omnoho viac ako máte teraz. Viec informácií, viac užitočnej funkcionality.

Jedno je isté, že nie je otázka či mať na internete svoju internetovú stránku alebo nie. Internetová stránka je už úplne bežná súčasť života. Otázkou je ale akú internetovú stránku, aký by mala mať obsah, akú formu a hlavne čo návštevníkom ponúka.

Náš systém je vyrobený tak, aby pre bežného klienta, ktorý potrebuje mať na internete iba jednu internetovú prezentáciu - jednu internetovú stránku, umožnil vyrobiť a spravovať túto stránku v dostatočnej kvalite a rozumnej cene. Bežnému klientovi teda ponúkame štandardné služby za veľmi rozumnú cenu, pričom netreba zabúdať, keďže vyrábame na mieru, každý raz časom zistí, že by sa mu oplatilo prevádzkovať na svojej internetovej stránke nejakú elektronickú službu pre svojich návštevníkov či klientov, čo pre nás nie je žiaden problém, keďže sytém doplňujeme i na objednávku klienta o nové internetové aplikácie.

Vďaka originálnym vlastnostiam nášho CMS a OS systému dokážeme dokonale optimalizovať všetku vynakladanú prácu a teda i finančné náklady na výrobu a správu kooperujúcich internetových stránok, naše služby sú pre rôzne združenia (napríklad podnikateľov, ale nielen ...), pre subjekty s viacerými aktivitami, či pre samostatné subjekty, ktoré ale dokážu kooperovať,  jedinečné a niekoľkonásobne lacnejšie, ako keby boli realizované akoukoľvek inou firmou a iným systémom. Firmu s obdobnou kvalitou služieb a rovnakou cenou týchto služieb v našej špecializácii budete na internete dlho hľadať, ak vôbec takú nájdete.

V prípade, že poznáte inú firmu čo dokáže v tom čo je naša špecialita toľko čo naša a za rovnakú, alebo nižšiu cenu určite by sme ju radi poznali - dajte nám o nej vedieť.

Vyrobené a spravované web stránky našou spoločnosťou.

WWW - NOVIDEA, s.r.o , POPRAD  

JN Optik Poprad a Svit 

KP shop s.r.o. 

Web stránka predajne SORA ELEKTRO GELNICA 

Peter Srnka - Elektro - Služba Hlohovec 

Stolárstvo Štefan Kendra 

GeoparkGanovce.sk 

<<
>>

EKOBIT consulting, s.r.o.

Veterná 430/14
058 01 Gánovce - Filice
 

Telefón:
+421 905 292 410