Spájame všetko čo sa spojiť dá

Spájame všetko čo sa spojiť dá

Najzákladnejším pilierom našej práce je prepájať navzájom subjekty, pre ktoré poskytujeme naše služby, tak aby spojenia boli trvalé a hlavne všetkým prospešné, presne v duchu hesla: "Musíme  si  pomáhať".

Prepájanie na poli internetu umožňuje originálna vlastnosť nášho CMS a OS systému KIPSEC, ktorý je vytvorený tak, aby vedel za určitých okolností zdieľať vybrané časti prezentovaných dát, či funkcionality na rôznych stránkach, bez duplicitného editovania - bez duplicitnej správy. Zdieľanie sa pritom môže robiť medzi rôznymi web stránkami, portálmi jedného subjektu, ale i medzi rôznymi www stránkami či rozsiahlejšími portálmi rôznych subjektov.

Našími zákazníkmi sa preto veľmi často stávajú:

  • subjekty so spoločným inštitucionálnym zastrešením napríklad vo forme združení
  • rôzni kooperujúci podnikatelia, firmy, organizácie či jednotlivci bez spoločného inštitucionálneho zastrešenia
  • podnikatelia, firmy, organizácie či jednotlivci, ktorí majú na internete viacero aktivít vo forme niekoľkých web stránok či väčších portálov

Ak teda patríte do niektorej z vyššie uvedených skupín, určite je čas nás osloviť a dozvedieť sa viac o našich možnostiach a schopnostiach.

Ak nepatríte do žiadnej z nich, kontaktujte nás tiež, my už nájdeme cestu ako riešenia ktoré pre Vás vytvoríme prepojíme s inými riešeniami, ktoré sme realizovali pre našich zákazníkov.

Pre nás výroba a správa web stránky nepredstavuje iba úzky pojem, ale okrem výroby a správy internetovej stránky vám vždy ponúkneme viac, tak aby úžitok z realizovanej a prevádzkovanej www stránky bol pre vás čo najväčší.

Nasledujúci článok: Vyrábame web stránky na mieru

Vyrobené a spravované web stránky našou spoločnosťou.

WWW - NOVIDEA, s.r.o , POPRAD  

JN Optik Poprad a Svit 

KP shop s.r.o. 

Web stránka predajne SORA ELEKTRO GELNICA 

Peter Srnka - Elektro - Služba Hlohovec 

Stolárstvo Štefan Kendra 

GeoparkGanovce.sk 

<<
>>

EKOBIT consulting, s.r.o.

Veterná 430/14
058 01 Gánovce - Filice
 

Telefón:
+421 905 292 410