Publikačný systém KIPSEC je originálnym multidoménovým CMS určeným pre správu menších, stredne veľkých i väčších portálov. Prioritou systému je, aby majiteľa portálu, ktorý je spravovaný v tomto systéme čo najmenej obmedzoval v jeho potrebách, predstavách  a nárokoch. Tvorcovia tohoto originálneho CMS systému sa snažia minimalizovať prípady, kedy vám správca systému na vašu požiadavku odpovie:  "To sa nedá."

Publikačný systém KIPSEC je kompletne vyrobený a spravovaný spoločnosťou EKOBIT consulting, s.r.o., preto u nás nedostanete odpoveď: "To sa nedá."

Unikátna a originálna vlastnosť tohoto publikačného systému, ktorú ale nemožno popísať troma riadkami ...

Ak niekde sa dočítate pri nejakom publikačnom systéme, že všetko si urbíte sami bez akýchkoľvek vedomostí, tak to vôbec nie je pravda.

Katalógový systém

Ideálne riešenie pre subjekty, ktoré potrebujú prezentovať na svoje internetovej stránke, väčšie množstvo rôznych druhov produktov.

Obchodný systém

CSM KIPSEC obsahuje i veľkoobchodný a maloobchodný systém, tiež s unikátnou možnosťou zdieľania tovarových položiek medzi doménami.

Cenové ponuky

Nie každému v podnikaní vyhovujú klasické obchodné systémy s pevnou cenou produktu. Ak potrebujete na každého klienta reagovať špecifický, sú tu cenové ponuky.

Registračný systém

Registračný systém, vzhľadom na to že je naprogramovaný dostatočne všeobecne využije skoro každý, minimálne ako newsletter systém.

Rezervačný systém

Dostatočne všeobcne je naprogramovaný je tiež rezervačný systém. Preto jeho využitie je tiež veľmi široké.

Podateľňa

Ak potrebujete zbierať od klientov elektronické podnety najrôznejšieho druhu a štruktúry, je tu pre vás PODATEĽŇA.

Často kladené otázky

Základná funkcia internetu je zverejňovať infomácie. Načo stále teda dookola odpovedať na tie isté otázky, keď odpovede na tie najčastejšie otázky si vie klient prečítať sám.

Vyrobené a spravované web stránky našou spoločnosťou.

WWW - NOVIDEA, s.r.o , POPRAD  

JN Optik Poprad a Svit 

KP shop s.r.o. 

Web stránka predajne SORA ELEKTRO GELNICA 

Peter Srnka - Elektro - Služba Hlohovec 

Stolárstvo Štefan Kendra 

GeoparkGanovce.sk 

<<
>>

EKOBIT consulting, s.r.o.

Veterná 430/14
058 01 Gánovce - Filice
 

Telefón:
+421 905 292 410