Pracovná a eventová agentúra poskytujúca sprostredkovanie práce a brigád v zahraničí, organizovanie kultúrnych a športových eventov v Poľsku

Ako pracovná agentúra ponúka dlhodobú prácu i sezónne brigády v zahraničí pre študentov najmä v oblasti cestovného ruchu. Ako eventová agentúra ponúka organizovanie kultúrnych a športových eventov v Poľsku.  Pre firmy organizuje firemné akcie, športové dni, teambuilding a iné eventy rôzneho druhu. Pre deti pripraví detské eventy, narodeninové oslavy, detské party a iné animačné programy.

Vyhľadávané kuchynské štúdio, nábytok a spoľahlivá elektro predajňa domácich spotrebičov v Čadci.

AGE Tech, s.r.o. v Čadci a okolí je určite jednodkou v kuchyniach. V kuchynskom štúdiu pre Vás zabezpečia kvalitnú novú kuchynskú linku a tradičná elektro predajňa dodá kompletný sortiment elektro spotrebičov.

Optika v ktorej pracujú profesionáli. Kvalitné vyšetrenie zraku a flexibilna vyroba okuliarov.

JN Optik Poprad a Svit - optiky s 30-ročnou tradíciou, v ktorých okrem toho tradičného, teda flexibilnej výroby okuliarov, zákazník nájde i kvalitné vyšetrenie zraku či aplikáciu kontatných šošoviek.

Personálna agentúra NOVIDEA, s.r.o , Poprad pôsobiaca už od roku 1992 predovšetkým v okresoch Poprad, Kežmarok, Spišská Nová Ves, Liptovský Mikuláš a Stará Ľubovňa.

Personálna agentúra disponuje dlhoročnými skúsenosťami a kontaktmi, kvalitnou metodologickou výbavou a progresívnym know-how.

Vyrobené a spravované web stránky našou spoločnosťou.

WWW - NOVIDEA, s.r.o , POPRAD  

JN Optik Poprad a Svit 

KP shop s.r.o. 

Web stránka predajne SORA ELEKTRO GELNICA 

Peter Srnka - Elektro - Služba Hlohovec 

Stolárstvo Štefan Kendra 

GeoparkGanovce.sk 

<<
>>

EKOBIT consulting, s.r.o.

Veterná 430/14
058 01 Gánovce - Filice
 

Telefón:
+421 905 292 410